Ogres novada domes Sabiedrisko attiecību nodaļa
  Publicēts: 2015-09-24  09:05:00 /

Ziņot redakcijai

20.septembrī Valmierā norisinājās skriešanas seriāla "BIGBANK Skrien Latvija 2015" sestais posms – "Sportlat Valmieras maratons", kurā par valsts vicečempionu klasiskajā maratonā kļuva ogrēnietis Kristaps Kaimiņš.

Sacensības maratonā Valmierā vienlaikus bija Latvijas čempionāts. Kristaps Kaimiņš 42.195 km garo distanci veica 2:37:32 h, izcīnot kausu par otro vietu un sudraba medaļu. Savā vecuma grupā V30 Kristapam 1.vieta. Labi panākumi arī citiem Ogres novada gargabalnieku komandas dalībniekiem – Kristapa brālis Rolands Kaimiņš bija trešais absolūti ātrākais pusmaratonā (21.0975 km) – 1:10:14 h, bet savā vecuma grupā V30 viņam uzvara. Trīs sekundes pēc Rolanda finišēja vēl viens ogrēnietis – Renārs Roze, kurš vecuma grupā V20 ieņēma 3.vietu.

12.4 km garajā tautas skrējienā grupā SN30 3.vietu izcīnīja Iveta Caune, vecuma grupā VN40 ātrāks par visiem bija Jānis Gailis, grupā VN60 2.vietā ierindojās Jānis Kaimiņš, bet VNJ grupā ar trešo labāko rezultātu finišēja Jēkabs Belevičs. 6.2 km garajā tautas skrējienā grupā STB 2.vietu ieguva Ogres novada sporta centra audzēkne Laura Kazāka.